پیام تسلیت وحید زمانی حموله عضو شورای شهر مسجدسلیمان به مناسبت ایام سوگواری ۲۸ صفر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، وحید زمانی حموله عضو شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان طی پیامی ایام سالگرد رحلت حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبرشان ، امام حسن مجتبی (ع) و شهادت غریبانه هشتمین آفتاب آسمان امامت و ولایت امام رضا(ع) را تسلیت گفت. بسم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، وحید زمانی حموله عضو شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان طی پیامی ایام سالگرد رحلت حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبرشان ، امام حسن مجتبی (ع) و شهادت غریبانه هشتمین آفتاب آسمان امامت و ولایت امام رضا(ع) را تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

رحلت ملکوتی پیامبر رحمت(ص) و شهادت مظلومانه‌ سبط اکبرشان امام حسن مجتبی(ع) و شهادت غریبانه‌ هشتمین آفتاب آسمان امامت و ولایت امام رضا(ع) را به پیشگاه حضرت مهدی (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، عموم مسلمانان جهان و همچنین شیعیان وشیفتگان آن امامان همام تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.

بدون تردید راه رستگاری بشر تمسک به اهل ‌بیت است.

امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و عنایت خداوند متعال، توفیق پیروی از کلام حق در تمامی جنبه های زندگی به خصوص در راستای رشد و تعالی انسانیت را داشته باشیم.

گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی چون آنها می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد .

وحید زمانی حموله
عضو شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان