پیام رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان به مناسبت روز مرد و بزرگداشت مقام پدر

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان به مناسبت روز مرد و بزرگداشت مقام پدر پیامی را صادر کردند

به گزارش روابط عمومی، در فراز هایی از این پیام آمده است :

بِرُّ الوالِدَینِ أکبَرُ فَریضَهٍ
نیکی به پدر و مادر بزرگترین فریضه است – امیرالمومنین علی(ع)
سیزدهم رجب خجسته زادروز بزرگ‌مردی است که در سایه تربیت ناب نبوی، وجود گرانقدر حضرتش را تا اسوه تقوی و پرهیزگاری، حکمت و دیانت، شجاعت و عدالت، جهاد و شهادت، تعالی بخشید و مظهر جوانمردی و رادمردی لقب داد.
در مکتب متعالی امام نخست شیعیان، مردانی تربیت شدند که رسم پدر بودن را از سیره ارزشمند او آموختند و میلاد مولایشان را روز پدر نامیدند تا منش و زندگانی آن حضرت، آینه‌ای ماندگار برای تمام جوانمردان روزگار شود.
ولادت حضرت علی(ع)بهانه ای است تا از زحمات و دلسوزی‌های پدران عزیزمان،مردانی که در تمام دوران حیات خود همواره موفقیت و آینده روشن فرزندان عزیزشان را در تلاش و مجاهدت جستجو کرده و برای دیدن آرامش و خوشبختی فرزندانشان، خود را فدا می‌نمایند قدردانی کنیم.
اینجانبان ضمن تبریک ولادت باسعادت امیرمومنان حضرت علی(ع) فرارسیدن روزمرد و روز بزرگداشت مقام والای پدر را به کلیه ی دلیرمردان همشهری و عزیزان تلاشگر شاغل در مجموعه بزرگ شهرداری تبریک عرض نموده و امیدوارم تحت زعامت مدیریت داهیانه پدر معنوی جامعه اسلامی ، رهبر فرزانه انقلاب در تمامی مراحل و ابعاد زندگی و در خدمتگزاری به محرومان و جامعه هدف موفق و مؤید باشید.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان