پیام تسلیت رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان، به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی

رئیس و اعضا شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان در پیامی فرا رسیدن ایام غم بار تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان، امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به مسلمانان و شیفتگان آن حضرت تسلیت گفتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان، متن این پیام به شرح ذیل است: […]

رئیس و اعضا شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان در پیامی فرا رسیدن ایام غم بار تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان، امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به مسلمانان و شیفتگان آن حضرت تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان، متن این پیام به شرح ذیل است:

محرم یادآور بزرگ ترین حماسه ظلم ستیزی، ایثار و آزادگی در تاریخ بشری است.

حماسه سرخ عاشورا، حماسه انسان های پاک و راست قامتی است که عاشقانه به وصل الهی لبیک گفتند و سر در برابر ظلم فرود نیاوردند.

آن اسوه های عشق و آزادگی که نام و یادشان و خاطره ایستادگی و مقاومت شان در تاریخ ثبت و جاودانه گردید و سرلوحه زنده دلان و نیک سیرتان عالم قرار گرفت.

نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا آنچنان بر قلب ها تأثیر گذارده است که هر سال با فرا رسیدن ماه محرم، خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده تر و تشنگان حقیقت را شیفته تر می سازد.

به راستی که عاشورا، فریادهای شورگستر پیامبران را، دوباره در گوشهای سنگین فرود آورد؛ و برای همه اعصار و زمانها، بر فراز قلّه رسالت احیای امر به معروف و نهی از منکر جای گرفت.

اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان در آستانه ی فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، این مناسبت بزرگ و شهادت مظلومانه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایشان را تسلیت عرض نموده، و امیدواریم با عنایت آن امام همام، ادامه دهنده واقعی نهضت حسینی باشیم.